The Chilling Adventures of Riverdale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Don't make me flip my witch switch +Meera RT4atm8
Log in

I forgot my password

Latest topics
» Търся си другарче за ГИФ РП
Don't make me flip my witch switch +Meera EmptyTue Apr 23, 2019 9:19 pm by Selena Voltory

» Запазване на лик
Don't make me flip my witch switch +Meera EmptyTue Apr 23, 2019 3:43 pm by the dark lord

» S P A M vol. 1
Don't make me flip my witch switch +Meera EmptySun Apr 21, 2019 8:54 pm by the red paladin;

» power is everything#Selena Voltory
Don't make me flip my witch switch +Meera EmptySun Apr 21, 2019 2:42 pm by the dark lord

» .alleyways
Don't make me flip my witch switch +Meera EmptySun Apr 21, 2019 2:37 pm by -d-

» And when he calls . He calls for me. He loves his drugs . He loves his baby too.
Don't make me flip my witch switch +Meera EmptyFri Apr 19, 2019 10:21 pm by the dark paladin.

» Foto-SABRINA SPELLMAN
Don't make me flip my witch switch +Meera EmptyFri Apr 19, 2019 9:34 pm by Anna Clariss

» fire and ice;;
Don't make me flip my witch switch +Meera EmptyFri Apr 19, 2019 9:23 pm by emmaline-

» Поздрави с песен
Don't make me flip my witch switch +Meera EmptyFri Apr 19, 2019 8:50 pm by adorian garrel.

Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 126 on Wed Jul 03, 2019 10:17 pm

Don't make me flip my witch switch +Meera

2 posters

Go down

Don't make me flip my witch switch +Meera Empty Don't make me flip my witch switch +Meera

Post by Asterin Nesryn Tue Apr 16, 2019 8:02 pm

Паника заливаше цялото й тяло като три метрови вълни цунами, които са на път да разрушат калифорнийските брегове. Давеше се в кашата, която беше забъркала , едва поемаше дъх докато подтичкваше по наредените плочки , които водеха към дома на Катрин..Надяваше се наистина ,че още в началото ще се натъкне на нея , защото знаеше, че не може да сподели проблема си с Роуз , а сега наистина нямаше времето да протака , мотаейки доброто, за да се добере до помощтта на злото. Всъщност по-принцип не ги етикираше по този нелеп начин , ала от друга страна това си бе самата действителност.
Почука силно по дървената врата , докато подксачаше на място от нерви, ала не чу ничий стъпки . Бутна леко с ръка и осъзна, че е отключено - беше типично - приятелката й не се страхуваше от нищо, за това често оставяше вратата отключена - и по-добре !
Don't make me flip my witch switch +Meera Tumblr_oysmiij2ew1rmxa4zo4_400
-Ехоо..тук ли си, Кат ? - Обърна се директно по име, по принцип не го правеше, първо се уверяваше коя личност доминира и след това изричаше име - но днес бе извънредно положение..
Asterin Nesryn
Asterin Nesryn
aoua student
aoua  student

Posts : 38
Join date : 2019-04-16

Back to top Go down

Don't make me flip my witch switch +Meera Empty Re: Don't make me flip my witch switch +Meera

Post by meera. Tue Apr 16, 2019 8:12 pm

Русата ѝ коса беше някак толкова разпиляна днес и въпреки това продължаваше да изгелжда феноменално. Дори без никакво старание можеше да сложи всички в малкия си джоб.
И въпреки това Роуз си мислеше че може да направи нещо добро днес. Колкото денят да бъде по-различен и някак по-приятен
"Да не си посмяла, мила моя. Стигаха ми глупостите ти от вчера"
И въпреки всичко именно това момиче явно се беше развихрило днес. Беше раздала някакви неща на съседите, което само раздразни Катрин, която ако можеше щеше да ѝ извие врата и да ѝ гледа, как се свлича на земята безжизнена.
Малко по-късно обаче Катрин беше успяла да вземе превез над самата себе си, но глупостите на Роуз я бяха изморили и за това се беше излегнала на дивана си в хола, когато изведнъж чу един познат глас и това я извади от лекия ѝ унес
Don't make me flip my witch switch +Meera Tumblr_inline_peljq8Miat1tcosbh_400
-Ася... ?! Какво по дяволите?! Не се появявай така, за малко щях да те замеря с нещо
meera.
meera.
witch
witch

Posts : 56
Join date : 2019-04-16

Back to top Go down

Don't make me flip my witch switch +Meera Empty Re: Don't make me flip my witch switch +Meera

Post by Asterin Nesryn Tue Apr 16, 2019 8:22 pm

-Щеше да ми се отрази един удар по главата, сигурно чак тогава ще ми дойде акъла! - засмя се леко, макар,че все още гласът й трепереше. Мисията, с която я бяха нагърбили й се струваше прекалено лесна в началото, ала се бе оказало точно обратното. Беше трудно да се сливаш в тълпата на нормалните, когато няма нищо нормално в теб. От друга страна Катрин се справяше отлично с това , именно причината поради която Астерин винаги идваше при нея щом имаше нужда от помощ - или питие , или и двете!
Don't make me flip my witch switch +Meera Tumblr_inline_oxu392Sp521tk5evm_400
-Няма да повярваш как успях да оплескам нещата днес! - Отпусна се на дивана и обърна глава в посока на русокоската - какво щеше да прави без нея?!
Asterin Nesryn
Asterin Nesryn
aoua student
aoua  student

Posts : 38
Join date : 2019-04-16

Back to top Go down

Don't make me flip my witch switch +Meera Empty Re: Don't make me flip my witch switch +Meera

Post by meera. Tue Apr 16, 2019 8:27 pm

-Мога и сега да те ударя с нещо. Няма ли да е забавно, ако го направя с тези мои червени токчета? - погледна към захвърлените доста скъпи обувки с токчета с истински златни елементи, които бяха поне 15тина см.
Don't make me flip my witch switch +Meera Tumblr_inline_pelx6mJceT1tcosbh_400
-Какво се случи? - попита с лека дяволита усмивка, надяваща се да чуе нещо, толкова интересно, с което да се позабляват така че накрая да убият някого просто така
meera.
meera.
witch
witch

Posts : 56
Join date : 2019-04-16

Back to top Go down

Don't make me flip my witch switch +Meera Empty Re: Don't make me flip my witch switch +Meera

Post by Asterin Nesryn Tue Apr 16, 2019 8:52 pm

-Ако беше някой друг щеше да се притесни за живота си. -Но не и Астерин , тя никога не се бе страхувала от Катрин, може би това бе и една от причините поради които русата зла вещица я харесваше - а и поради факта, че Ася бе същата откачалка като нея.
Don't make me flip my witch switch +Meera Tumblr_inline_o64ie8BrAO1sfopqe_500
-Нали знаеш как изобщо не ме бива по математика ? Ненавиждам обикновените науки .. но не можех да прецакам и този тест, защото щяха да ме изхвърлят от отбора по Бокс..а нали знаеш кой е там..-Извъртя очи докато започваше нелепия си разказ. -И така направих заклинание на лист хартия - невидими пищови - фасулска работа. Проблемът е , че листа попадна в един идиот, нещо съм объркала заклинанието , защото малоумника придоби необичайна интелигентност и сега всички се чудят как главния персонаж от тримата глупаци се превърна в Айнщайн за една нощ..
Asterin Nesryn
Asterin Nesryn
aoua student
aoua  student

Posts : 38
Join date : 2019-04-16

Back to top Go down

Don't make me flip my witch switch +Meera Empty Re: Don't make me flip my witch switch +Meera

Post by meera. Thu Apr 18, 2019 4:15 pm

-Може би ти също трябва да се притесняваш, не знаеш какво може да ми хрумне - това си беше самата истина, особено щом в момента Мийра си беше "влязла в тялото". Е ако беше Роуз не трябваше да се притеснява от нищо
Don't make me flip my witch switch +Meera Tumblr_inline_pji2wxZ4VB1uy9est_540
-Ася, ако беше дошла за помощ при мен щеше да се справиш в пъти по-долре - добави леко саркастично след като изслуша целия разказ. А и наистина беше така. Можеше да е руса в момента и червенокоса по рождение, но точните науки ѝ се отдаваха. Роуз с радост щеше да ѝ помогне, а Мийра щеше да направи заклинане и на цялата гимназия, ако трябва. -А ти как се справи? Стана ли "новата София Кавалевска?" - това беше първата жена в Русия, която влиза във висше учебно заведение и световно известна руска математичка. - Или да се включвам на помощ?
meera.
meera.
witch
witch

Posts : 56
Join date : 2019-04-16

Back to top Go down

Don't make me flip my witch switch +Meera Empty Re: Don't make me flip my witch switch +Meera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum